Biatlonisté ze Zadova vezou z Českého poháru v Jablonci tři cenné kovy

Druhý díl Českého poháru biatlonistů v kategorii dorostu se konal v Jablonci nad Nisou. Závodníkům Biatlon Zadov se znovu dařilo.

V sobotním závodě ve sprintu získali studenti sportovního gymnázia ve Vimperku stříbrnou medaili, kterou vybojoval Jakub Bouška, ostatním závodníkům se přes běžeckou formu nevyvedla střelba a přesto podali skvělé výkony. Hanka Randáková brala 6. místo, Johana Satoriová 8. místo a Agáta Tušlová skončila čtrnáctá.

V nedělním stíhacím závodě se čtyřmi střeleckými položkami jel nejlépe Jakub Bouška a svůj závod vyhrál. Po součtu čtyř pohárových startů je první ve své kategorii Českého poháru. Hanka Randáková obsadila 3. místo a stále drží prvenství v Českém poháru. Johana Satoriová obsadila 10. místo a v Českém poháru se drží na 9. místě, Agáta Tušlová obsadila 9. místo a v Českém poháru zaujímá také 9. místo

Biatlon Zadov si polepšil i v soutěži družstev. Z 12. místa poskočil na 9. místo v ČR z 32 klubů přesto, že stále boduje bez nemocného Ondřeje Šilhy.